Archiv aktualit

Zpět

17. března

Vesta realitní kancelář bude v období od 18. do 24. března fungovat v omezeném režimu. Realizujeme pouze předem telefonicky sjednané schůzky a prohlídky. V případě zájmu o sjednání schůzky volejte číslo 603 164 737. Děkujeme za pochopení. 

červen 2019: Dne 17. června bude naše kancelář uzavřena z důvodu přerušení dodávky elektrického proudu. Omlouváme se za případné potíže.
květen 2018: Od 25. 5. 2018 platí Nařízení Evropského parlamentu a Rady číslo 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. I my se jím řídíme.
červen 2017 Vesta realitní kancelář s.r.o. byla pověřena prodejem historické budovy Sokola Podmokly v centru Děčína.
květen 2017 Česká národní banka udělila nám udělila oprávnění k činnosti samostatného zprostředkovatele spotřebitelských/hypotéčních úvěrů a zapsala naši společnost do registru samostatných zprostředkovatelů.
březen 2017

Máme novou adresu. Přestěhovali jsme se na Pohraniční 463/5, 405 02 Děčín I.

říjen 2016: Záleží nám na našem městě, proto jsme do kanceláře pořídily 2 nová kola! Neničíme ovzduší, nezabíráme parkovací místa, proto nebuďte překvapeni pokud potkáte naše makléře na zcela nových jízdních kolech. Myslíme ekologicky!
březen 2016: Změna daně z nabytí nemovitostí nebude účinná od 1. 4. 2016, jak bylo původně plánováno! Zákon je nyní v poslanecké sněmovně ve fázi dodávání pozměňovacích návrhů, a to do 24. března 2016. Následovat bude zapracování pozměňovacích návrhu, schvalování v druhém čtení a finální schválení (tzv. 3. čtení). Posléze zákon poputuje do senátu a pak k prezidentovi. Protože poslední takovýto návrh nakonec senát neschválil, nelze výsledek schvalování zákona – natož jeho znění – předjímat. Stále tedy platí stávající právní stav – smluvní volnost a smluvní strany si sjednávají v kupní smlouvě, kdo daň uhradí.
leden 2016 Naše pobočka v Podmoklech se stěhuje. Najdete nás na adrese Masarykovo nám. 193/20, Děčín I.
říjen 2015 Vítáme Český červený kříž na nové adrese – Vesta realitní kancelář zprostředkovala nákup historické vily v Děčíně na Teplické ulici pro Oblastní spolek Českého červeného kříže. V objektu vzniknou nové prostory pro chráněné byty a kanceláře.
říjen 2015 Vláda určila pravidla pro údržbu a opravy bytů. Co všechno musí platit nájemník? | Zdroj: aktualne.cz
říjen 2015 Český rozhlas Radiožurnál odvysílal rozhovor s ombudsmankou Annou Šabatovou na téma diskriminace a prověřování platby schopnosti nájemníků. Pronajímatelé mají právo požadovat od budoucí nájemníků doložení schopnosti splácet nájem a případné reference. RK Vesta postupuje v souladu s těmito pravidly již od svého založení.
únor 2015 Z pověření insolvenčního správce společnosti VLK cont s.r.o. vyhlašuje RK VESTA výběrové řízení na prodej skladového areálu v k.ú. Chvalín.
leden 2015 Vítáme společnost AC Engineering, s.r.o. v novém sídle v budově S centra Děčín. RK Vesta zprostředkovala pronájem více jak 200 m2 kancelářských ploch. S centrum díky dlouhodobé spolupráci s RK Vesta hlásí téměř 100% obsazenost všech komerčních prostor.
prosinec 2014 Vláda schválila návrh novely zákona 408/200 o hospodaření energií, která od ledna přinese několik zásadní změn u energetických průkazů budov. Realitní kanceláře budou zodpovědné za uvádění energetický průkazů přímo v inzerci. Pokud majitel nemovitosti energetický průkaz nedodá, bude nemovitost inzerována v nejhorší energetické třídě, tedy G.
červenec 2014 Zveme Vás na oblíbenou sportovní a společenskou akci, triatlonový závod Děčínský Železný knedlík-Iron Dumpling 2014, který se koná 2. 8. 2014. RK Vesta patří k hlavním sponzorům této populární regionální akce. Web Iron Dumpling.
červen 2014 Objekt sklárny v obci Chřibská má nové majitele. RK Vesta úspěšně realizovala prodej sklárny, kterou koupila společnosti Vibro for you s.r.o.
květen 2014 Vítáme společnost OK Group a.s. v nádherných nových kancelářích, které si pronajala prostřednictvím RK Vesta v administrativní vile v Děčíně, ul.Fügnerova.
duben 2014 Úrokové sazby u hypotéčních úvěru na pořízení nemovitostí jsou nejnižší za posledních 12 let. Banky nabízejí úrokové sazby již od 2,49%.
duben 2014 Pracujte s námi. Hledáme vhodného kandidáta/ku pro pozice Prodejce nemovitostí–realitní makléř
únor 2014 Vesta realitní kancelář vyhlašuje výběrové řízení na prodej lesních pozemků v k.ú. Tuchomyšl. [Podminky výběrového řízení (PDF 220 kB). Termín doručení nabídek: 6. března 2014 ve 14:00 hodin.]
leden 2014 Změna daně z nabytí nemovitosti. Od ledna 2014 se mění způsob stanovení základu daně. V některých případech se již nemusí jako příloha daňového přiznání přikládat znalecký posudek. Více informací.
prosinec 2013 Od ledna 2014 vstupuje v platnost Nový občanský zákoník, který se rozsáhlou měrou dotkne realitního trhu. Naši makléři jsou připraveni poskytnout všem klientům potřebné informace.
listopad 2013 Obec Růžová pověřila Vesta realitní kancelář s.r.o. zajištění prodeje 26 bytových jednotek ve dvou bytových domech. Naše kancelář provedla pro obec zpracování prohlášení vlastníka a rozdělení domu na bytové jednotky a zahájila jejich prodej.
srpen 2013 Dne 26.8 2013 provedlo Ministerstvo pro místní rozvoj kontrolu veřejné dražby, kterou prováděla Vesta realitní kancelář s.r.o. Výsledkem kontroly, bylo zjištěno, že dražba proběhla zcela bez závad v souladu se zákonem č. 26/2000 Sb.
červenec 2013 Vesta realitní kancelář je hrdým sponzorem triatlonového závodu Iron Dumpling, který se koná 3.8.2013 na Labském nábřeží v Děčíně. Zveme Vás na oblíbenou sportovní akci pro širokou veřejnost včetně dětského závodu. Více na www.zeleznyknedlik.cz
červenec 2013 Společnost ČEZ vybrala pro prodej objektu historické tělocvičny v Děčíně na Teplické ul. realitní kancelář Vesta.
červen 2013 S odsouhlasení památkářů jsme úspěšně prodali nemovitou kulturní památku budovu kostela v obci Roudníky včetně movitých věcí.
květen 2013 Úspěšně jsme realizovali prodej výrobního závodu FraCon Electronic Systems s.r.o. v průmyslové zóně Vinohrady v Chomutově.
leden 2013 Úspešně jsme realizovali prodej rozsáhlých lesních pozemků v k.ú. Boč., okres. Karlovy Vary. Prodej formou výběrového řízení v rámci Insolvenčního řízení Římskokatolické farnosti Trmice.
říjen 2012 Nové kanceláře v Děčíně pro Probační a mediační službu České republiky. Vesta úspěšně realizovala pronájem nových kanceláří pro PMSČR v centru Děčína
září 2012 Sněmovna přehlasovala veto prezidenta Václava Klause a stvrdila zákon, který zavádí označování budov energetickými štítky. Realitní kancelář Vesta je připravena na zahájení této povinnosti a všem klientům v případě zájmu energetické štítky zajistí.
srpen 2012 Prezident Václav Klaus vetoval návrh novely zákona o hospodaření energií, která má zavést povinné energetické štítky jednotlivých budov.
srpen 2012 Hypotéky UniCredit Bank Czech Republic a.s. Od srpna 2012 rozšiřujeme stávající nabídku hypotéční úvěrů od Komerční banky a.s., České spořitelny a.s. a Hypotéční banky a.s. o nabídku hypotéčních úvěrů UniCredit bank a.s. Klienti naší kanceláře tak mohou okamžitě porovnávat nabídky uvedených bank a zvolit nejvýhodnější způsob financování koupě nemovitosti. Více informací poskytne náš hypotéční specialista.
červenec 2012 Pronajali jsme nové kanceláře pro spediční společnost K-LOG s.r.o. Vítáme společnost K–LOG s.r.o. v administrativní budově S centra v Děčíně. Jedná se tak již o 5. nájemce, kterého zajistila naše kancelář pro tuto budovu a tímto pronajala v S centru více jak 2 000 m² podlahové plochy.
červen 2012 Senát schválil novelu zákona o hospodaření energií. Novela zavádí povinnost označovat budovy energetickými štítky podobně, jako je tomu nyní u elektrospotřebičů. V případě pronájmů částí budov má nová povinnost platit až od roku 2016. Již existující budovy budu získávat štítky postupně od roku 2015 do roku 2019, a to podle zákonem určené plochy. Pokud vlastník bytu nebude mít energetický průkaz, bude ho moci nahradit vyúčtováním dodávek elektřiny, plynu a tepla za poslední tři roky. Tyto dokumenty by při prodeji nebo pronájmu bytu nahradily energetický štítek.
březen 2012 Realizován úspěšný prodej rozsáhlých lesních pozemků o celkové výměře 132 352 m², které se nachází v okrese Písek.
leden 2012 Úspěšně jsme realizovali prodej horské chalupy Eliška v Peci pod Sněžkou pro Základní organizaci odborového svazu – Nemocnice Děčín.
prosinec 2011 Úspěšně jsme realizovali prodej bývalého autoservisu v Děčíně, Ústecká ulice formou výběrového řízení na podnět insolvenčního správce.
říjen 2011  Vesta RK byla pověřena realizací prodeje rozsáhlého souboru nemovitostí v rámci konkurzu Římskokatolické farnosti Trmice
srpen 2011 Vesta RK zvítězila ve výběrovém řízení Města Jílové jako zpracovatel dokumentace pro rozdělení několika bytových domů na bytové jednotky dle zák. 72/ 1994 Sb., tzv. Prohlášení vlastníka.
červen 2011 Úspěšně jsme vydražili rekreační středisko v obci Rokle, okres Chomutov.
duben 2011 Otevřeli jsme novou reprezentativní pobočku naší kanceláře na pěší zóně v městské části Děčín - Podmokly.
   

 

Partneři

Komerční banka Česká spořitelna Realitymix Irest Hypoteční Banka

 

2011 © Vesta realitní kancelář, s.r.o.. Všechna práva vyhrazena. Designed by DALTEN media

Novinky

Byt 2+1 v osobním vlastnictví

2+1, 58 m2

...

1 700 000 Kč

Pronájem bytu 1+1 naproti OC Pivovar

1+1, 52 m2

...

6 500 Kč

Pronájem baru Pub Hvězda

Restaurace, 283 m2

...

20 000 Kč