O nás

V Děčíně jsme domaV roce 1999 založil Martin Tonder realitní kancelář Vesta IČ: 69409293 s využitím mnohaletých zkušeností s obchodováním na trhu s nemovitostmi v České republice a v zahraničí. 

Za dobu existence firmy jsme prodali více jak 10 000 nemovitostí a stali jsme se jednou z nejvýznamnějších kanceláří v regionu Ústeckého kraje s působností po celé republice.

Mezi největší úspěchy patří prodeje významných průmyslových areálů DESTA, Taroko bananas a ČEZ po území celé České republiky. Dále v oblasti residenčního prodeje se můžeme pochlubit např. prodejem vily Brettschneider ve stylu art deco pocházející z 20. let minulého století.

S ohledem na stabilní rozvoj firmy došlo v roce 2010 k transformaci na právnickou osobu Vesta realitní kancelář s.r.o. IČ: 28735013. 

Společenská zodpovědnost společnosti:

Víme že, úspěšnou firmu nevytváří jen její ekonomické výsledky a luxusní auta managementu společnosti.   Systematicky usilujeme o každodenní korektní chovaní ke svým zákazníkům, zaměstnancům a k životnímu prostředí. V rámci svých možností podporujeme společensky prospěšné projekty a pomáháme potřebným.

Školství:

Pravidelně finančně podporujeme činnost základních a mateřských škol formou nákupu školních potřeb, v minulosti například pro Základní školu Komenského náměstí Děčín a Mateřskou školu Riegrova ul. Děčín.

Sport:

Jsme hlavním partnerem a sponzorem Vesta děčínského běžeckého poháru. Od roku 2009 jsme sponzorem hokejového klubu HC Děčín a několika dalších menších sportovních projektů. 

Charita:

Pravidelně podporujeme neziskové organizace zejména pak UNICEF.

Kultura:

V roce 2011 jsme dále mimo jiné finančně podpořili úspěšné vydání knihy „Urny patří na hřbitov“ od autora Jiřího Urbana. Každoročně podporujeme literární festival Zarafest, a další.

Partneři

Komerční banka Česká spořitelna Realitymix Irest Hypoteční Banka

 

2011 © Vesta realitní kancelář, s.r.o.. Všechna práva vyhrazena. Designed by DALTEN media